Va 550Vac/40 V550S40S -VA Not Specified 550V~ 745V= 910V/1mA 1500V/300A 1500pF ,Ag elektrody, bez pasivace
Part Nnumber
Va 550Vac/40 V550S40S -VA
Description
550V~ 745V= 910V/1mA 1500V/300A 1500pF ,Ag elektrody, bez pasivace
Producer
Not Specified
Basic price
The product with part number Va 550Vac/40 V550S40S -VA (550V~ 745V= 910V/1mA 1500V/300A 1500pF ,Ag elektrody, bez pasivace) is from company Not Specified. Minimal order quantity is 1 pc.
Following Parts
Random Products
(keyword Va 550Vac/40 V550S40S -VA Not Specified 550V~ 745V= 910V/1mA 1500V/300A 1500pF ,Ag elektrody, bez pasivace)